Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 17
GEPARD
ARKČR
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality EQUITA s.r.o. » Prodej, stavební pozemek 7934m²

Prodej, stavební pozemek 7934, Ev.č.: 00018

DSC_0014
DSC_0056
DSC_0002
DSC_0003
DSC_0023
DSC_0020

Kontaktujte makléře

Květa ProcházkováKvěta Procházková
+420 777 129 222
[email protected]
Reality EQUITA s.r.o.Reality EQUITA s.r.o.
Golčova 486
Praha - Kunratice
+420 777 129 222
[email protected]
Cenaprodáno
včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
KategoriePozemky pro bydlení
LokalitaČervená Voda - Mlýnický Dvůr
OkresÚstí nad Orlicí
Plocha pozemku7.934 m²
EXKLUZIVNÍ NABÍDKA
zobraz vybavení
Popis

Nabízíme k prodeji krásný, rovinatý pozemek v klidné části obce Červená Voda, cca 500m od Skiareálu, který svými parametry dosahuje alpské úrovně. Skibukovka spojuje 5 sjezdových tratí, které vedou na Bukovou horu z tradičního střediska Čenkovice a z mladého moderního areálu Červené Vody. Ten vám nabídne dvě nejdelší sjezdové tratě Orlických hor a nejmodernější čtyřsedačkovou lanovku, která jako jedna z mála v České republice poskytuje komfort v podobě vyhřívaných sedaček. Sedačky jsou navíc kryté „bublinou“ chránící lyžaře a snowboardisty při méně příznivém počasí.

Červená Voda je svojí polohou velmi dobrým výchozím místem za turistickými cíly nebo k jinému užití volného času v letních i zimních měsících.

Obec Červená Voda leží na severovýchodě okresu Ústí nad Orlicí v Pardubickém kraji. Rozkládá se po obou stranách česko-moravské hranice, v Kralické brázdě. K obci byly postupně připojeny původně samostatné obce Šanov, Bílá Voda, Moravský Karlov, Mlýnický Dvůr, Mlýnice, Dolní a Horní Orlice a nyní má Červená Voda cca 3 000 obyvatel. Je zde základní občanská vybavenost jako MŠ, ZŠ, obchody, restaurační a ubytovací zařízení, ambulantní služby a rehabilitace, lékárna, zdravotní středisko, domov důchodců, pošta, obecní knihovna i společenský sál.

V blízkém okolí se nachází další možnosti pro sportovní i rekreační vyžití, jako např. dva přírodní parky Králický Sněžník a Jeřáb nebo velmi oblíbené hory Praděd a Šerák v Hrubém Jeseníku, Skiresort Dolní Morava a další. U Červené Vody se nacházejí čtyři rozhledny s úchvatnými výhledy do kraje i skvostným okolím vhodným pro pěší i cyklisty. Za mimořádně atraktivní považují turisté ojedinělou Stezku v oblacích, plnou zážitkových tras.

Na hranici pozemku je přivedena elektřina, voda.

Soubory ke stažení