Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 21
GEPARD
ARKČR
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality EQUITA s.r.o. » Reference

Reference

S paní realitní makléřkou Květou Procházkovou jsme měli velmi pozitivní zkušenost. Její přístup byl vždy vstřícný a milý, a to nám výrazně ulehčilo celý proces. Vždy byla k dispozici, ochotná nám pomoci a zodpovědět naše otázky. Její komunikace byla rychlá a efektivní, což jsme ocenili.
Celkově bychom spolupráci s touto realitní makléřkou jednoznačně doporučili. Její schopnosti a lidský přístup jsou vynikající, a díky ní jsme se mohli snadno rozhodnout.
Jsme velmi spokojení s výsledkem a vděční za její pomoc.


Rodina Orémus

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování p.Květě Procházkové, která pracuje pro "Reality EQUITA" za vstřícný a přívětivý přístup při vyřizování všech náležitosti ohledně koupi nemovitosti, mnohdy i nad rámec jejich povinností. Je velmi ochotná a milá, vřele ji všem doporučuji.

Anna Krišková

Při prodeji bytu jsme se obrátili na realitní makléřku Květu Procházkovou, a to v době, kdy nemovitosti se téměř neprodávali, sazby hypoték byly vysoké a lidé neměli zájem o koupi bytů. Ale i v této špatné situaci nám paní Květa se vším profesionálně pomohla, připravila veškeré dokumenty a bez sebemenších problémů k naší velké spokojenosti vše dotáhla až ke zdárnému prodeji, za což jí moc děkujeme.


Ladislav a Dagmar

Chtěli bychom moc poděkovat paní Květě Procházkové za zprostředkování prodeje naší chaty. Za její profesionalitu, ochotu a vstřícnost. Děkujeme, že jste to vzala pevně do svých rukou a pomohla nám s prodejem a veškerými náležitostmi okolo. Všem co chtějí prodat nemovitost vřele doporučujeme paní Procházkovou - Reality EQUITA s. r. o.


Sourozenci Veronika a Jarda

A je hotovo! Prostřednictvím paní Květy Procházkové se nám v poměrně velmi krátkém čase podařilo získat dobrou nemovitost na krásném místě.
Díky její skvěle odvedené práci vše proběhlo hladce, pro nás přehledně, rychle, velmi profesionálně a v přátelské atmosféře všech zúčastněných. Koupit nemovitost tímto způsobem je opravdu velká radost!
Budeme-li v budoucnu potřebovat službu realitní kanceláře, určitě se na paní Procházkovou znovu obrátíme.
D ě k u j e m e !


Zdeněk a Božena Palusgovi

Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky, atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů.
Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně.
Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max. zrealizovat virtuální prohlídky.
Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištění dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila.
A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy.
Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit.


JUDr. Pavla Nechanická

Děkujeme paní Procházkové za zprostředkování prodeje pozemku a všechny úkony s tím spojené. Její profesionální přístup nás přesvědčil o další spolupráci s Reality EQUITA a paní Procházkovou.


B-DOM apartmány s.r.o.

Děkuji pí. PROCHÁZKOVÉ - REALITY EQUITA za prodej mé nemovitosti.
Zvládla bezproblémově veškeré administrativní náležitosti vč. průběžné kontroly všech termínů. Jednání s ní bylo vždy konstruktivní a příjemné.
Rád se na ni obrátím v případě dalšího obchodu.


L.F.

Děkujeme paní makléřce Květě Procházkové za prvotřídní servis při procesu koupě chatičky. Od prvního telefonátu se zájmem o prohlídku, až po předání klíčů nás provázela svým přirozeně příjemným a zároveň profesionálním jednáním. Férový přístup a snaha o dosažení spokojenosti prodávajících i kupujících. Pečlivá příprava všech potřebných i užitečných dokumentů a organizace podpisových aktivit je jí vlastní. Oceňuji aktivity nad rámec povinností jako například zjištění informací od příslušného stavebního úřadu, posekání trávníku před předávkou klíčů nebo průběžná komunikace aktuálního stavu i z dovolené.
Když někdo dělá svou práci srdcem, je radost s ním spolupracovat!
Děkujeme a rádi doporučíme dále.


Radek a Martina

Děkuji za spolupráci a za ochotu. Byla jsem spokojená s rychlým prodejem.


Zuzana Kacovská