Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 6
GEPARD
ARKČR
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality EQUITA s.r.o. » Reference

Reference

Při prodeji bytu jsme se obrátili na realitní makléřku Květu Procházkovou, a to v době, kdy nemovitosti se téměř neprodávali, sazby hypoték byly vysoké a lidé neměli zájem o koupi bytů. Ale i v této špatné situaci nám paní Květa se vším profesionálně pomohla, připravila veškeré dokumenty a bez sebemenších problémů k naší velké spokojenosti vše dotáhla až ke zdárnému prodeji, za což jí moc děkujeme.


Ladislav a Dagmar

Chtěli bychom moc poděkovat paní Květě Procházkové za zprostředkování prodeje naší chaty. Za její profesionalitu, ochotu a vstřícnost. Děkujeme, že jste to vzala pevně do svých rukou a pomohla nám s prodejem a veškerými náležitostmi okolo. Všem co chtějí prodat nemovitost vřele doporučujeme paní Procházkovou - Reality EQUITA s. r. o.


Sourozenci Veronika a Jarda

A je hotovo! Prostřednictvím paní Květy Procházkové se nám v poměrně velmi krátkém čase podařilo získat dobrou nemovitost na krásném místě.
Díky její skvěle odvedené práci vše proběhlo hladce, pro nás přehledně, rychle, velmi profesionálně a v přátelské atmosféře všech zúčastněných. Koupit nemovitost tímto způsobem je opravdu velká radost!
Budeme-li v budoucnu potřebovat službu realitní kanceláře, určitě se na paní Procházkovou znovu obrátíme.
D ě k u j e m e !


Zdeněk a Božena Palusgovi

Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky, atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů.
Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně.
Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max. zrealizovat virtuální prohlídky.
Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištění dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila.
A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy.
Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit.


JUDr. Pavla Nechanická

Děkujeme paní Procházkové za zprostředkování prodeje pozemku a všechny úkony s tím spojené. Její profesionální přístup nás přesvědčil o další spolupráci s Reality EQUITA a paní Procházkovou.


B-DOM apartmány s.r.o.

Děkuji pí. PROCHÁZKOVÉ - REALITY EQUITA za prodej mé nemovitosti.
Zvládla bezproblémově veškeré administrativní náležitosti vč. průběžné kontroly všech termínů. Jednání s ní bylo vždy konstruktivní a příjemné.
Rád se na ni obrátím v případě dalšího obchodu.


L.F.

Děkujeme paní makléřce Květě Procházkové za prvotřídní servis při procesu koupě chatičky. Od prvního telefonátu se zájmem o prohlídku, až po předání klíčů nás provázela svým přirozeně příjemným a zároveň profesionálním jednáním. Férový přístup a snaha o dosažení spokojenosti prodávajících i kupujících. Pečlivá příprava všech potřebných i užitečných dokumentů a organizace podpisových aktivit je jí vlastní. Oceňuji aktivity nad rámec povinností jako například zjištění informací od příslušného stavebního úřadu, posekání trávníku před předávkou klíčů nebo průběžná komunikace aktuálního stavu i z dovolené.
Když někdo dělá svou práci srdcem, je radost s ním spolupracovat!
Děkujeme a rádi doporučíme dále.


Radek a Martina

Děkuji za spolupráci a za ochotu. Byla jsem spokojená s rychlým prodejem.


Zuzana Kacovská

Někdy se nám život otočí a my stojíme před problémy, co dál a pak přijdou na řadu profesionální služby. I já se ocitla před situací, kdy jsem potřebovala prodat nemovitosti. Trh je plný realitních kanceláří, a tak se obracíte na zkušenosti jiných. Mne byla doporučena paní Květa. Dnes vím, že to byl skvělý typ. S paní makléřkou Květou Procházkovou mám tedy za sebou hned dvě zkušenosti s prodejem bytu a následně prodejem domu. V obou případech musím ocenit profesionalitu, preciznost, důslednost a perfektní zpracování veškeré agendy. Paní Procházková je pečlivá, ochotná a vstřícná. Vždy jedná ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Paní Květa je rovněž empatická, což ocení každý, kdo prochází životní změnou, což prodej či nákup nemovitosti bez pochyby je.Kateřina Kociánová

Touto cestou bychom rádi poděkovali za profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Praze. Paní Procházkovu můžeme jedině doporučit.Jakub a Zuzana