Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 16
GEPARD
ARKČR
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality EQUITA s.r.o. » Reference

Reference

Ráda bych poděkovala paní makléřce Květě Procházkové, za krásné bydlení, které mi zprostředkovala. Díky ní pro mě nebyla koupě bytu v Lošanech stresová záležitost, ale naopak. Na paní makléřku jsem se mohla kdykoliv obrátit, vždy mi ochotně poradila. Je to profesionál s milým a lidským přístupem.
Můj start do nového života je tak spojen jen s pozitivními zkušenostmi.
MOTTO " Nestavíme byty. Vytváříme domov", v tomto případě platí do puntíku.
Ještě jednou děkuji.


Lenka Burianová

Využili jsme služeb realitní kanceláře Květy Procházkové při prodeji bytu.
Její servis a přístup byl od začátku do konce opravdu na jedničku.
Díky jejímu přístupu jsem si uvědomila, ze vůbec není třeba velkých realitních kanceláří, ale důležitá je především profesionalita, kreativita, odbornost a individuální přístup jednotlivce. Všechno toto Květa Procházková nabízí na nejvyšší úrovni.
Vše na čem jsme se domluvili, bylo dodrženo a prodej proběhl neuvěřitelně rychle, hladce a za výbornou cenu.
Ještě jednou děkujeme.


Sochorovi

Chtěli bychom tímto moc poděkovat paní makléřce Procházkové za zprostředkování koupě bytu v Lošanech u Kolína. Především děkujeme za maximum informací, vstřícnost, ochotu a profesionalitu po celou dobu jednaní. Paní makléřka je velmi milá, příjemná, byli jsme velice spokojeni, a proto ji vřele doporučujeme.


Pospíšilová Ivana a Jaglař Petr

S komplexním servisem a přístupem realitní makléřky paní Procházkové jsme byli velice spokojeni a můžeme jako noví majitelé bytu její služby vřele doporučit.


Ing. Ladislav Šabach

S paní realitní makléřkou Květou Procházkovou jsme měli velmi pozitivní zkušenost. Její přístup byl vždy vstřícný a milý, a to nám výrazně ulehčilo celý proces. Vždy byla k dispozici, ochotná nám pomoci a zodpovědět naše otázky. Její komunikace byla rychlá a efektivní, což jsme ocenili.
Celkově bychom spolupráci s touto realitní makléřkou jednoznačně doporučili. Její schopnosti a lidský přístup jsou vynikající, a díky ní jsme se mohli snadno rozhodnout.
Jsme velmi spokojení s výsledkem a vděční za její pomoc.


Rodina Orémus

Tímto bych chtěla vyjádřit poděkování p.Květě Procházkové, která pracuje pro "Reality EQUITA" za vstřícný a přívětivý přístup při vyřizování všech náležitosti ohledně koupi nemovitosti, mnohdy i nad rámec jejich povinností. Je velmi ochotná a milá, vřele ji všem doporučuji.

Anna Krišková

Při prodeji bytu jsme se obrátili na realitní makléřku Květu Procházkovou, a to v době, kdy nemovitosti se téměř neprodávali, sazby hypoték byly vysoké a lidé neměli zájem o koupi bytů. Ale i v této špatné situaci nám paní Květa se vším profesionálně pomohla, připravila veškeré dokumenty a bez sebemenších problémů k naší velké spokojenosti vše dotáhla až ke zdárnému prodeji, za což jí moc děkujeme.


Ladislav a Dagmar

Chtěli bychom moc poděkovat paní Květě Procházkové za zprostředkování prodeje naší chaty. Za její profesionalitu, ochotu a vstřícnost. Děkujeme, že jste to vzala pevně do svých rukou a pomohla nám s prodejem a veškerými náležitostmi okolo. Všem co chtějí prodat nemovitost vřele doporučujeme paní Procházkovou - Reality EQUITA s. r. o.


Sourozenci Veronika a Jarda

A je hotovo! Prostřednictvím paní Květy Procházkové se nám v poměrně velmi krátkém čase podařilo získat dobrou nemovitost na krásném místě.
Díky její skvěle odvedené práci vše proběhlo hladce, pro nás přehledně, rychle, velmi profesionálně a v přátelské atmosféře všech zúčastněných. Koupit nemovitost tímto způsobem je opravdu velká radost!
Budeme-li v budoucnu potřebovat službu realitní kanceláře, určitě se na paní Procházkovou znovu obrátíme.
D ě k u j e m e !


Zdeněk a Božena Palusgovi

Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky, atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů.
Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně.
Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max. zrealizovat virtuální prohlídky.
Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištění dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila.
A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy.
Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit.


JUDr. Pavla Nechanická