Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 10
GEPARD
ARKČR
Developerské projekty
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte se: Reality EQUITA s.r.o. » Reference

Reference

Kupovali jsme velký jezdecký areál - RD, stáje pro 26 koní, krytá hala, jízdárna, pozemky, atd. pro chov koní, dnes mohu říci, že pro moji dceru - parkurovou jezdkyni, areál snů.
Paní Procházková se celému procesu prodeje a koupě tohoto areálu, který byl po několik měsíců svého trvání často komplikován jak po stránce finanční tak emoční na obou stranách, věnovala po stránce profesionality i empatie naprosto výjimečně.
Jako bývalá advokátka mám řadu zkušeností s tzv. realitními makléři, kteří dokázají jen přeposílat plánek, maily, max. zrealizovat virtuální prohlídky.
Ale tolik osobního přístupu, včetně zajištění dokonalého právního servisu, vše hlavně v potřebném čase, jsem málokdy zažila.
A opravdu vyjadřuji přesvědčení, že paní Procházková v tomto procesu odvedla naprosto vynikající práci, která nakonec vedla k uzavření tak očekávané kupní smlouvy.
Zato ji velmi děkuji a proto ji mohu jednoznačně všem jejím dalším klientům doporučit.


JUDr. Pavla Nechanická

Děkujeme paní Procházkové za zprostředkování prodeje pozemku a všechny úkony s tím spojené. Její profesionální přístup nás přesvědčil o další spolupráci s Reality EQUITA a paní Procházkovou.


B-DOM apartmány s.r.o.

Děkuji pí. PROCHÁZKOVÉ - REALITY EQUITA za prodej mé nemovitosti.
Zvládla bezproblémově veškeré administrativní náležitosti vč. průběžné kontroly všech termínů. Jednání s ní bylo vždy konstruktivní a příjemné.
Rád se na ni obrátím v případě dalšího obchodu.


L.F.

Děkujeme paní makléřce Květě Procházkové za prvotřídní servis při procesu koupě chatičky. Od prvního telefonátu se zájmem o prohlídku, až po předání klíčů nás provázela svým přirozeně příjemným a zároveň profesionálním jednáním. Férový přístup a snaha o dosažení spokojenosti prodávajících i kupujících. Pečlivá příprava všech potřebných i užitečných dokumentů a organizace podpisových aktivit je jí vlastní. Oceňuji aktivity nad rámec povinností jako například zjištění informací od příslušného stavebního úřadu, posekání trávníku před předávkou klíčů nebo průběžná komunikace aktuálního stavu i z dovolené.
Když někdo dělá svou práci srdcem, je radost s ním spolupracovat!
Děkujeme a rádi doporučíme dále.


Radek a Martina

Děkuji za spolupráci a za ochotu. Byla jsem spokojená s rychlým prodejem.


Zuzana Kacovská

Někdy se nám život otočí a my stojíme před problémy, co dál a pak přijdou na řadu profesionální služby. I já se ocitla před situací, kdy jsem potřebovala prodat nemovitosti. Trh je plný realitních kanceláří, a tak se obracíte na zkušenosti jiných. Mne byla doporučena paní Květa. Dnes vím, že to byl skvělý typ. S paní makléřkou Květou Procházkovou mám tedy za sebou hned dvě zkušenosti s prodejem bytu a následně prodejem domu. V obou případech musím ocenit profesionalitu, preciznost, důslednost a perfektní zpracování veškeré agendy. Paní Procházková je pečlivá, ochotná a vstřícná. Vždy jedná ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Paní Květa je rovněž empatická, což ocení každý, kdo prochází životní změnou, což prodej či nákup nemovitosti bez pochyby je.Kateřina Kociánová

Touto cestou bychom rádi poděkovali za profesionální přístup při prodeji našeho bytu v Praze. Paní Procházkovu můžeme jedině doporučit.Jakub a Zuzana

Rádi bychom touto cestou chtěli velice poděkovat paní Procházkové za pomoc při nákupu úžasného nového domku pro naší rodinu.
Paní Procházková je v prvé řadě profesionálem ve svém oboru s krásným empatickým, vlídným a přátelským přístupem.
Pracuje rychle, pružně a velice zodpovědně.
O každém kroku nás informovala a vše ochotně vysvětlovala.
Měli jsme skutečně velmi pohodový pocit po celou dobu naší spolupráce a rádi jsme se s ní vždy slyšeli a viděli.
Můžeme jen doporučit všem.
Ještě jednou Vám paní Procházková děkujeme a přejeme spousty spokojených klientů, jakými jsme my.
Hodně úspěchů, děkujeme.Manželé Tůmovi

Paní Procházkové bych rád poděkoval za hladký prodej nemovitosti. Na prohlídku chodili jen reální kupci, zařídila veškeré detaily, kterých bylo více, než se zdá. Důvěra kterou si zaslouží mi ušetřila hodně času i starostí, získali jsme cenu, kterou jsme chtěli. Děkuji i za pomoc s koupí domu, který prodávala jiná RK.Ing. Pavel Jelínek

Se službami paní Procházkové jsem byl spokojen. Děkuji za korektní a rychlé jednání.Marek K.